Warto promować firmę

Jeżeli brakuje nam koncepcji na zbudowanie własnej firmy albo środki, które możemy zainwestować nie są zwłaszcza pokaźne to należy odkryć sposób, by jakoś wystartować. Każda firma tak zaczynała.

Nawet jedna osoba nie stworzył od razu dużej korporacji, dlatego polecam pomyśleć czy ciekawym rozstrzygnięciem nie byłaby sprzedaż materiałów promocyjnych dla firm takich jak chociażby branded parasols. W wielu sytuacjach okazuje się, że jest to strzał w dziesiątkę. Inwestycja jest niewielka a więc i ryzyko jest minimalne. W razie niepowodzenia tracimy wyłącznie kilka tysięcy a nie kilkadziesiąt jakie powinno się byłoby zainwestować w duży biznes. Warto mieć świadomość tego, że od dystrybucji custom printed zaczynało wielu przedsiębiorców, którzy dziś zajmują pozycję na liście jednych z najbogatszych ludzi w Polsce. Oni sami podkreślają, że głównym błędem jaki popełniają młodzi przedsiębiorcy jest przecenianie swoich umiejętności i sposobności. Jak mówi przysłowie małymi łyżkami także można się najeść, dlatego nie gorzej sukcesywnie rozwijać swoją firmę, która swojąswą działalność zacznie w tej chwili od dystrybucji beachflags. Z biegiem lat firma przerodzi się w wielkiego dystrybutora takich materiałów albo choćby będzie jakimś źródłem dochodu jeżeli się nie rozwinie. Nie należy na początku patrzeć przyszłościowo. Lepiej dozować sobie zyski i radość z tego co jest, by w razie niepowodzenia nazbyt tego nie przeżyć. W pewnych przypadkach lepiej do końca życia sprzedawać branded parasols niż pozostawać bez zatrudnienia i środków do życia.

Zobacz również: beachflags.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.