Pozycjonowanie stron

Jeszcze jakiś czas temu w pozycjonowaniu chodziło przede wszystkim o to, aby umieszczać w dowolnych miejscach jak największą ilość linków dofollow. Dzisiaj świat się zmienia się nieustannie i nowe wytyczne Google odnośnie pozycjonowania stron internetowych podają, że seokatalog nie jest już tak dobrym rozstrzygnięciem, jakim był jeszcze kilka lat temu. Dawniej pozycjonerzy umieszczali w katalogach co i jak największą ilość w znaczącej liczbie przypadków wadliwych i niedużo wartościowych linków.

Wówczas algorytm działał głównie na zasadzie zliczanie ilości. Im większa była liczba linków, która prowadziła do danej strony, tym wyższa była pozycja w serpach danej strony. Dzisiaj wszystkie te zasady nie obowiązują. Aktualnie katalog stron może być tylko i tylko wspomożenie w procesie pozycjonowania, niemniej jednak zasadniczy nacisk Należy kłaść wyłącznie i wyłącznie na wartościowe strony pierwszego poziomu strony takie, Jeżeli już mają długą historię i są należycie zoptymalizowany pod względem SEO, a też nasycone konkretną ilością fraz i słów podstawowych, są w stanie przekazać znacznie więcej mocy, niż wizytówka w pozycjonowaniukatalogu. Katalog stron 2018 wciąż ma rację bytu, niemniej jednak wyłącznie i wyłącznie jako narzędzie wspomagające. Nie może być traktowany jako jedyny sposób na to, depozyt drinki. Wiemy idealnie, że większość niemoderowany katalogów stron www to farmy linków. Na jednej podstronie i w obrębie jednego z serwisu mogą się odnaleźć setki, a wręcz tysiące linków prowadzących do śmieciowych stron, a obecność takich linków może bardzo kiepsko oddziaływać na pozycjonowaniu witryny.

Dodatkowe informacje: katalog stron 2018.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.