Niezapomniany skok spadochronowy 

Sporty ekstremalne pozwalają nie tylko i wyłącznie na nagły skok adrenaliny, ale przede wszystkim na perfekcyjne sprawdzenie swojego charakteru. Będziecie mogli sprawdzić swój charakter w nowej sytuacji oraz dodatkowo wznieść się na wyżyny swoich sposobów. Oczywiście wszystkie skoki spadochronowe Toruń  odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Możecie zatem w pełni świadomie podjąć to ryzyko bez obawy o wasze życie. Instruktor pomoże wam otworzyć spadochron, więc na pewno bezpiecznie wylądujecie na ziemi. 
Skoki spadochronowe Koszalin zdecydowanie nie są dla każdego. Instruktor nie zdecyduje się na wykonanie skoku z osobą panicznie przerażoną strachem. Teraz stanowicie zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla waszego instruktora. Osoby owładnięte strachem nie podejmują racjonalnych wyborów i mogą uniemożliwić dla instruktora otworzenie spadochronu. Musicie być więc w stu procentach przekonani do odbycia danego skoku. Zrezygnować możecie w każdej chwili, dosłownie gdy będziecie już w helikopterze. Warto natomiast w tej chwili postarać się przełamać swój strach i zdecydować się na skok. Nic nie daje nam tak ogromnej satysfakcji, jak zmierzenie się ze swoim strachem oraz dodatkowo pokonanie go. Skoki w tandemie z instruktorem są całkowicie bezpieczne jeżeli już amator jest wstanie zapanować nad swoim strachem. Jeśli będziecie się wiercić , a ponadto w panice bić instruktora, to na nieszczęście wasz w pełni bezpieczny skok stanie się o sporo bardziej niebezpieczny i może zagrozić waszemu życiu oraz dodatkowo instruktora. 

Zobacz więcej: szkolenie spadochronowe.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.