Najlepsze konto bankowe chroniące przed komornikiem

Według jakiś czas temu opublikowanych danych, coraz więcej Obywateli polski ma nad sobą komornika. Powodów tego rodzaju sytuacji jest wiele i tak naprawdę nie można tego oceniać, gdyż każdy z nas posiada inną sytuację życiową. Jeżeli już można ażeby odnaleźć jednego winowajcę to na pewno są to media lub banki, które nie informowały starannie klientów na temat brania pożyczek , a oprócz tego kredytów i ich konsekwencji.

Aktualnie egzystujemy w czasach, w których kilkaset tysięcy osób posiada nad sobą komornika, zatem powstaje nowy rodzaj usług skierowanych do tych osób. Największym kłopotem w przypadku komornika jest groźba ściągnięcia całego wynagrodzenia. Ustawowo komornicy mają prawo zająć tylko jedną trzecią naszego wynagrodzenia, jednakże wielu z nich kocha ściągnąć całość, by szybciej otrzymać swoją prowizję. Na szczęście w teraźniejszych czasach możecie założyć konto bezpieczne od komornika. Obecnie na polskim rynku możecie założyć konto bankowe, które będzie całkowicie bezpieczne od komornika i z całą pewnością nie będzie miał do niego dostępu. Konto bankowe bez komornika wcale nie jest mitem i warto dowiedzieć się, które instytucje finansowe oferują tego typu usługi. Oczywiście jest to w pełni legalny proceder, gdyż tak rzeczywiście żaden bank nie posiada obowiązku udostępniania konta bankowego klienta dla komornika. Jest to wyłącznie i tylko ich znakomita wola, dlatego coraz dodatkowo znajduje się na rynku banków i instytucji majątkowych, które kierują się w stronę klienta, a nie komornika oferując w pełni bezpieczne konto bankowe.

Polecamy: w jakim banku komornik nie znajdzie konta.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.