Każdy powinien go posiadać – kalendarz książkowy

Klasyczny kalendarz książkowe dla firmy to jeden z najpopularniejszych kalendarzy sprzedawanych w sklepach oraz dodatkowo na działach z prasą i książkami. Dziś skupimy się na wnętrzu takiego kalendarza i sprawdzimy, co taki kalendarz posiada oraz dodatkowo jakie kalendarze warto zakupić. Wnętrze kalendarza.

Właściwie każde kalendarze książkowe posiadają tzw. stronę tytułową, której możemy zamieścić swoje dane podstawowe tj. imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail czy grupa krwi, dowód osobisty, pesel, a wręcz numery kont bankowych (zobacz także: http://www.poradnik.xelio.pl/kalendarze-ksiazkowe). Przeglądając kolejne kartki natrafimy na dwa kalendarze na 2017 i 2018 rok są to proste(skrócone) kalendarze z podziałem na miesiące i dni. Właściwie każdy organizer książkowy posiada kartki z podziałem na dni , a oprócz tego miejscem na dłuższe notatki. W sytuacji mojego kalendarza na dwóch stronach znajdują się dni tygodnia. Każdy poszczególny dzień jest zaopatrzony w 7 linijek użytych do zapisu. W dodatku na dole strony mam wydzielone miejsce na zamiar tygodniowy oraz kalendarz miesięczny. Na samych końcu producent kalendarzy książkowych zamieścił kilka stron do samodzielnego wpisywania adresów. Strony te są ponumerowane w kolejności alfabetycznej. W dodatku mój organizer książkowy posiada 2 mamy. Jedną z nich jest mapa polski z podziałem na województwa i większe miasta wraz z godłami województw. Druga jednak to mapa europy z uwzględnieniem krajów i stolic państw. Jakie kalendarze książkowe warto zakupić? Wszystko zależy od tego ile macie zajęć w ciągu dnia oraz dodatkowo jakie mam mieć wykorzystanie.

Warto sprawdzić: http://www.marketing.incomo.pl/kalendarze-ksiazkowe

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.