Idealne rzęsy

Nie każdy może lub powinien przedłużać rzęsy. U część osób, zwłaszcza o wrażliwych w oczach i spojówkach podatnych na wszelkiego rodzaju zapalenia, nie może skorzystać z usług stylistek rzęs i tym samym nie może przedłużać swoich rzęs wręcz z wykorzystaniem kleju dla alergików. W takiej sytuacji alternatywą są rzęsy magnetyczne, czyli specjalne rzęsy, które zakończone są magnesami przytwierdzony mi do skóry rzęsy takie perfekcyjnie Sprawdzają się na różnego rodzaju większe wyjścia i równocześnie także pozwalają na pozyskanie prawdziwie zadowalającego efektu.

Rzęsy magnetyczne to w bardzo wielu sytuacjach produkt, który kosztuje około kilkudziesięciu pln. Część osób taka cena wydaje się duża, lecz rzęsy na magnes działają nieco całkiem inaczej niż paski i kępki rzęs. W tym przypadku nie ma zastosowania żaden typ kleju, dlatego też paski rzęs i nie są wrodzone podczas aplikacji. Jedynym mechanizmem, który umożliwia im przytwierdzenie linii rzęs, są specjalne magnesy. Że z takich nie to czujemy, tak więc po zdjęciu można jest pryskać preparatem odkażającym, na przykład Octeniseptem i tym samym zdezynfekować , a ponadto użyć ponownie. Jeżeli Magnetic Lashes są dobrej jakości, to możliwe jest ich kilkukrotne wykorzystanie. Jeżeli ich jakość jest wątpliwa, to po odparzeniu preparatem dezynfekującym mogą się zniszczyć i tym samym nie będzie można aplikować ich już ponownie. Dlatego też dobieranie rozwiązań najtańszych jest w tym przypadku niewłaściwe, dlatego że w ogólności nie sprzyja oszczędności, a wyłącznie naraża na większe straty.

Polecam: magnetic lashes.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.