Alkotesty w domu

Prawdopodobnie prawie każdy z nas czasami lubi sobie nieco wypić będąc na imprezie towarzyskiej. Ale zamiast narażać się na przykrości powiązane z faktem, że w organizmie cały czas znajduje się niedozwolona ilość alkoholu po suto zakrapianej imprezie, znacznie dużo lepiej jest zaopatrzyć się w sprawnie działający alkomat, a przed wyjazdem po imprezowym dniu zrobić indywidualny alkotest, który wskaże nam, czy bezpiecznie jest już wsiąść za kółko.

Jest to na pewno doskonałego rodzaju rozwiązanie dla wielu osób planujących czy tez muszących wyruszyć gdzieś następnego dnia. Niestety cały czas wielu kierowców zapomina, że taka przezorność w korzystaniu z prywatnych alkomatów może się opłacać. W rezultacie swojego uporu płacą oni mandat, a wręcz tracą prawo jazdy na bardzo długi okres czasu (zobacz – alkotesty jednorazowe). Tymczasem, jeżeli już pomyśli się o tym przez chwilę, można doskonale poradzić sobie z niepewnością, co do naszej własnej trzeźwości, używając alkotesty zielona góra. Nie są to urządzenia drogie i coraz większa cyfra kierowców decyduje się na zakup czegoś takiego i posiadanie sprzętu we własnym mieszkaniu albo bezpośredni w swoim samochodzie (warto zobaczyć: alkomat). Sprawdzenie stanu trzeźwości przed wyjazdem jest działaniem bardzo praktycznym i odpowiedzialnym, szczególnie, gdy wcześniejszego dnia odbywała się jakaś specjalna, zakrapiana impreza, na której świetnie się bawiliśmy. Wręcz, gdy wydaje się, że alkohol już całkowicie wyparował, kategorycznie warto to sprawdzić, ażeby wyeliminować zagrożenie i mieć gwarancję, że podczas rutynowej sprawdzeniu policyjny alkomat nic nam nie wykaże.

Zobacz także: alkomat jednorazowy.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.